Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jiří Zubík
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence C
Platnost licence
11.3.2013
Koučovaná utkání
Český pohár mužů
4.9. 10:30
AN016
Žeravice - Prostějov
21 : 31
Středomoravská liga muži
10.6. 14:00
OA162
SK Velká Bystřice B - Žeravice
30 : 22
2.6. 16:00
OA161
Žeravice - U.Hradiště
33 : 21
26.5. 16:00
OA149
Žeravice - Tatran Litovel B
29 : 28
19.5. 16:00
OA146
Žeravice - Luhačovice
31 : 21
13.5. 14:30
OA136
Zlín B - Žeravice
37 : 20
8.5. 16:00
OA177
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
5.5. 16:00
OA131
Žeravice - Senice
34 : 26
1.5. 15:00
OA175
Droždín - Žeravice
33 : 22
29.4. 12:30
OA123
Uničov B - Žeravice
30 : 18
21.4. 16:00
OA116
Žeravice - Uničov A
17 : 25
31.3. 16:00
OA101
Žeravice - Kostelec B
22 : 23
24.3. 16:00
OA097
Bystřice "B" - Žeravice
27 : 20
12.11. 16:00
OA070
U.Hradiště - Žeravice
30 : 27
5.11. 17:30
OA058
Tatran Litovel B - Žeravice
35 : 24
30.10. 11:45
OA055
Luhačovice - Žeravice
30 : 22
28.10. 10:30
OA086
Dřevohostice - Žeravice
24 : 11
22.10. 10:30
OA045
Žeravice - Zlín B
21 : 31
16.10. 10:30
OA040
Senice - Žeravice
31 : 27
8.10. 16:00
OA032
Žeravice - Uničov B
12 : 17
2.10. 10:30
OA025
Uničov A - Žeravice
28 : 11
28.9. 16:00
OA084
Žeravice - Droždín
21 : 41
17.9. 10:30
OA010
Kostelec B - Žeravice
37 : 35
10.9. 16:00
OA006
Žeravice - Bystřice "B"
30 : 31
3.9. 16:00
OA071
Žeravice - SK Velká Bystřice B
24 : 33
SL mladší žačky - skupina II.
13.5. 12:45
OZ019
Zlín "B" - Žeravice
24 : 7
5.5. 12:30
OZ016
Žeravice - Kunovice
19 : 7
21.4. 12:30
OZ010
Žeravice - Zlín C
9 : 16
15.4. 09:00
OZ007
Litovel - Žeravice
6 : 8
31.3. 11:30
OZ004
Žeravice - Zlín "B"
6 : 20
Další
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.