Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jiří Zubík
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence C
Platnost licence
11.3.2013
Koučovaná utkání
Český pohár mužů
4.9. 10:30
AN016
Žeravice - Prostějov
21 : 31
Středomoravská liga muži
10.6. 14:00
OA162
SK Velká Bystřice B - Žeravice
30 : 22
2.6. 16:00
OA161
Žeravice - U.Hradiště
33 : 21
26.5. 16:00
OA149
Žeravice - Tatran Litovel B
29 : 28
19.5. 16:00
OA146
Žeravice - Luhačovice
31 : 21
13.5. 14:30
OA136
Zlín B - Žeravice
37 : 20
8.5. 16:00
OA177
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
5.5. 16:00
OA131
Žeravice - Senice
34 : 26
1.5. 15:00
OA175
Droždín - Žeravice
33 : 22
29.4. 12:30
OA123
Uničov B - Žeravice
30 : 18
21.4. 16:00
OA116
Žeravice - Uničov A
17 : 25
31.3. 16:00
OA101
Žeravice - Kostelec B
22 : 23
24.3. 16:00
OA097
Bystřice "B" - Žeravice
27 : 20
12.11. 16:00
OA070
U.Hradiště - Žeravice
30 : 27
5.11. 17:30
OA058
Tatran Litovel B - Žeravice
35 : 24
30.10. 11:45
OA055
Luhačovice - Žeravice
30 : 22
28.10. 10:30
OA086
Dřevohostice - Žeravice
24 : 11
22.10. 10:30
OA045
Žeravice - Zlín B
21 : 31
16.10. 10:30
OA040
Senice - Žeravice
31 : 27
8.10. 16:00
OA032
Žeravice - Uničov B
12 : 17
2.10. 10:30
OA025
Uničov A - Žeravice
28 : 11
28.9. 16:00
OA084
Žeravice - Droždín
21 : 41
17.9. 10:30
OA010
Kostelec B - Žeravice
37 : 35
10.9. 16:00
OA006
Žeravice - Bystřice "B"
30 : 31
3.9. 16:00
OA071
Žeravice - SK Velká Bystřice B
24 : 33
SL mladší žačky - skupina II.
13.5. 12:45
OZ019
Zlín "B" - Žeravice
24 : 7
5.5. 12:30
OZ016
Žeravice - Kunovice
19 : 7
21.4. 12:30
OZ010
Žeravice - Zlín C
9 : 16
15.4. 09:00
OZ007
Litovel - Žeravice
6 : 8
31.3. 11:30
OZ004
Žeravice - Zlín "B"
6 : 20
Další
Předchozí kola
2.část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Sokol HC Přerov - Napajedla
19 : 24
video
online
Šumperk - Uherské Hradiště
10 : 21
video
online
Bystřice p.H. - Sokol II.Prostějov
16 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol II.Prostějov
10
9
0
1
249 : 163
18
2
Napajedla
10
8
0
2
268 : 175
16
3
Sokol HC Přerov
10
5
1
4
198 : 195
11
4
Uherské Hradiště
10
5
0
5
206 : 195
10
5
Bystřice p.H.
10
2
1
7
164 : 214
5
6
Šumperk
10
0
0
10
128 : 271
0
Tabulka střelců
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
87
Tomáš Hrdina
Slavia Fatra Napajedla
61
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
11
Tomáš Kazík
Slavia Fatra Napajedla
9
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Punčochář
Sokol HC Přerov
22
Adam Pleva
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
20
Karel Mayer
Sokol HC Přerov
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.