Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Josef Buriánek
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Rok narození
1966
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.1.2015
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
11.12. 16:40
AO014
Sokol II.Prostějov - Zubří A
17 : 29
11.12. 14:00
AO010
Liberec - Sokol II.Prostějov
11 : 12
11.12. 12:40
AO008
Sokol II.Prostějov - Jičín
14 : 21
11.12. 10:00
AO004
Strakonice A - Sokol II.Prostějov
27 : 6
11.12. 08:40
AO002
Sokol II.Prostějov - F.-Místek A
7 : 30
SL starší žáci - skupina II.
2.6. 14:00
ON029
Bystřice p.H. - Sokol II.Prostějov
16 : 21
26.5. 10:30
ON026
Sokol II.Prostějov - Šumperk
36 : 10
19.5. 13:00
ON024
Uherské Hradiště - Sokol II.Prostějov
17 : 30
5.5. 10:30
ON018
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 19
28.4. 10:30
ON014
Sokol II.Prostějov - Bystřice p.H.
27 : 17
21.4. 09:00
ON011
Šumperk - Sokol II.Prostějov
11 : 26
14.4. 10:30
ON009
Sokol II.Prostějov - Uherské Hradiště
20 : 14
30.3. 19:00
ON004
Sokol HC Přerov - Sokol II.Prostějov
22 : 25
24.3. 14:00
ON003
Napajedla - Sokol II.Prostějov
26 : 19
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
12.11. 12:00
skupina A030
STM Olomouc - Sokol II.Prostějov
28 : 21
5.11. 10:30
skupina A025
Sokol II.Prostějov - V. Bystřice
30 : 20
29.10. 10:30
skupina A024
Sokol II.Prostějov - Sokol HC Přerov
26 : 11
23.10. 18:30
skupina A020
Litovel - Sokol II.Prostějov
30 : 12
15.10. 10:30
skupina A017
Sokol II.Prostějov - Šumperk
32 : 10
8.10. 10:00
skupina A015
Sokol II.Prostějov - STM Olomouc
30 : 26
1.10. 11:00
skupina A010
V. Bystřice - Sokol II.Prostějov
23 : 25
25.9. 10:00
skupina A009
Sokol HC Přerov - Sokol II.Prostějov
16 : 25
17.9. 10:30
skupina A005
Sokol II.Prostějov - Litovel
20 : 16
10.9. 09:30
skupina A002
Šumperk - Sokol II.Prostějov
10 : 24
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.