Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Martina Papežová
Mateřský klub
DHC Slavia Praha
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.6.2013
Koučovaná utkání
1.liga starších dorostenek
13.5. 11:00
AU132
Slavia - Písek
31 : 23
5.5. 13:30
AU122
HC Plzeň - Slavia
24 : 23
28.4. 10:00
AU119
Slavia - S.Vršovice
31 : 14
22.4. 12:00
AU111
Zlín - Slavia
29 : 29
15.4. 13:00
AU106
Slavia - Poruba
29 : 22
1.4. 15:00
AU100
Tatran Bohunice-Bánov - Slavia
19 : 30
18.3. 13:00
AU093
Slavia - H.Brod
33 : 29
10.3. 13:00
AU089
SVŠ Plzeň - Slavia
19 : 25
26.2. 12:30
AU078
Olomouc - Slavia
42 : 28
11.12. 13:00
AU066
Písek - Slavia
22 : 26
4.12. 11:00
AU056
Slavia - HC Plzeň
19 : 16
19.11. 13:00
AU053
S.Vršovice - Slavia
16 : 29
13.11. 13:00
AU045
Slavia - Zlín
21 : 22
6.11. 16:00
AU040
Poruba - Slavia
29 : 29
30.10. 11:00
AU034
Slavia - Tatran Bohunice-Bánov
24 : 25
15.10. 13:00
AU027
H.Brod - Slavia
20 : 34
9.10. 13:00
AU023
Slavia - SVŠ Plzeň
23 : 21
25.9. 13:00
AU012
Slavia - Olomouc
18 : 31
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
V. Bystřice - Litovel
24 : 17
video
online
STM Olomouc - Sokol II.Prostějov
28 : 21
video
online
Šumperk - Sokol HC Přerov
15 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol II.Prostějov
10
8
0
2
245 : 190
16
2
STM Olomouc
10
8
0
2
272 : 161
14
3
V. Bystřice
10
6
0
4
232 : 173
12
4
Litovel
10
6
0
4
258 : 163
12
5
Sokol HC Přerov
10
2
0
8
152 : 260
4
6
Šumperk
10
0
0
10
94 : 306
0
Tabulka střelců
Petr Vařeka
Tatran Litovel
84
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
81
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
10
Petr Vařeka
Tatran Litovel
6
Václav Punčochář
Sokol HC Přerov
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
20
Adam Talla
Sokol HC Přerov
18
Petr Vařeka
Tatran Litovel
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.