Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jaroslav Hudeček
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1951
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.7.2013
Koučovaná utkání
1.liga mužů
19.5. 17:30
AB128
Náchod - Karviná B
23 : 25
13.5. 17:00
AB125
Karviná B - Litovel
36 : 24
6.5. 17:00
AB117
Chodov - Karviná B
29 : 21
29.4. 17:30
AB112
Karviná B - Zlín
29 : 25
21.4. 13:00
AB106
Louny - Karviná B
33 : 25
15.4. 13:30
AB099
Karviná B - Košutka
27 : 22
24.3. 15:00
AB095
Dvůr Králové - Karviná B
19 : 18
18.3. 14:00
AB086
Karviná B - Jičín "B"
28 : 27
11.3. 10:30
AB084
Bystřice p.H. - Karviná B
30 : 16
4.3. 17:00
AB073
Karviná B - V. Bystřice
32 : 27
26.2. 17:00
AB072
Karviná B - Šumperk
31 : 24
11.12. 13:00
AB062
Karviná B - Náchod
38 : 23
27.11. 13:00
AB051
Karviná B - Chodov
31 : 28
20.11. 11:00
AB046
Zlín - Karviná B
29 : 27
13.11. 13:00
AB040
Karviná B - Louny
27 : 30
29.10. 15:00
AB033
Košutka - Karviná B
25 : 28
23.10. 13:00
AB029
Karviná B - Dvůr Králové
29 : 22
16.10. 17:00
AB020
Jičín "B" - Karviná B
22 : 18
8.10. 10:30
AB018
Karviná B - Bystřice p.H.
23 : 30
1.10. 17:00
AB007
V. Bystřice - Karviná B
27 : 23
1.liga starších dorostenců
19.5. 14:30
AG128
Náchod - Karviná
29 : 30
11.3. 15:00
AG084
Zubří - Karviná
31 : 25
3.12. 14:00
AG059
Dukla - Karviná
32 : 32
25.9. 13:00
AG006
Talent Plzeň - Karviná
28 : 22
2.liga žen M
25.5. 18:00
AT056
Karviná - Veselí B
29 : 28
22.4. 10:30
AT049
Karviná - Olomouc
21 : 21
14.4. 15:00
AT048
Karviná - V. Meziříčí
26 : 19
17.3. 10:30
AT041
Veselí B - Karviná
22 : 24
19.11. 14:00
AT026
Karviná - Veselí B
24 : 22
15.10. 17:00
AT014
Karviná - Bohunice
29 : 22
Další
Předchozí kola
2.část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
V. Bystřice - Luhačovice
20 : 26
video
online
Zlín - Litovel
16 : 23
video
online
STM Olomouc - Hranice
32 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Luhačovice
10
8
1
1
303 : 215
17
2
STM Olomouc
10
7
1
2
237 : 202
15
3
Litovel
10
6
0
4
227 : 219
12
4
Hranice
10
4
0
6
260 : 255
8
5
V. Bystřice
10
3
0
7
184 : 232
6
6
Zlín
10
1
0
9
176 : 264
-2
Tabulka střelců
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
110
Petr Vařeka
Tatran Litovel
86
Petr Hlaváč
TJ Cement Hranice
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Vařeka
Tatran Litovel
14
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
6
Patrik Malý
TJ STM Olomouc
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Kubeša
TJ Cement Hranice
28
Petr Němec
TJ STM Olomouc
24
Martin Hanzlíček
TJ Cement Hranice
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.