Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Rozpis soutěže
podzimní část
Krajské školní ligy
Jaroslav Hudeček
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1951
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.7.2013
Koučovaná utkání
1.liga mužů
19.5. 17:30
AB128
Náchod - Karviná B
23 : 25
13.5. 17:00
AB125
Karviná B - Litovel
36 : 24
6.5. 17:00
AB117
Chodov - Karviná B
29 : 21
29.4. 17:30
AB112
Karviná B - Zlín
29 : 25
21.4. 13:00
AB106
Louny - Karviná B
33 : 25
15.4. 13:30
AB099
Karviná B - Košutka
27 : 22
24.3. 15:00
AB095
Dvůr Králové - Karviná B
19 : 18
18.3. 14:00
AB086
Karviná B - Jičín "B"
28 : 27
11.3. 10:30
AB084
Bystřice p.H. - Karviná B
30 : 16
4.3. 17:00
AB073
Karviná B - V. Bystřice
32 : 27
26.2. 17:00
AB072
Karviná B - Šumperk
31 : 24
11.12. 13:00
AB062
Karviná B - Náchod
38 : 23
27.11. 13:00
AB051
Karviná B - Chodov
31 : 28
20.11. 11:00
AB046
Zlín - Karviná B
29 : 27
13.11. 13:00
AB040
Karviná B - Louny
27 : 30
29.10. 15:00
AB033
Košutka - Karviná B
25 : 28
23.10. 13:00
AB029
Karviná B - Dvůr Králové
29 : 22
16.10. 17:00
AB020
Jičín "B" - Karviná B
22 : 18
8.10. 10:30
AB018
Karviná B - Bystřice p.H.
23 : 30
1.10. 17:00
AB007
V. Bystřice - Karviná B
27 : 23
1.liga starších dorostenců
19.5. 14:30
AG128
Náchod - Karviná
29 : 30
11.3. 15:00
AG084
Zubří - Karviná
31 : 25
3.12. 14:00
AG059
Dukla - Karviná
32 : 32
25.9. 13:00
AG006
Talent Plzeň - Karviná
28 : 22
2.liga žen M
25.5. 18:00
AT056
Karviná - Veselí B
29 : 28
22.4. 10:30
AT049
Karviná - Olomouc
21 : 21
14.4. 15:00
AT048
Karviná - V. Meziříčí
26 : 19
17.3. 10:30
AT041
Veselí B - Karviná
22 : 24
19.11. 14:00
AT026
Karviná - Veselí B
24 : 22
15.10. 17:00
AT014
Karviná - Bohunice
29 : 22
Další
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Velká n.V. - Hodonín
8 : 15
video
online
Veselí n.M. - Kunovice
28 : 5
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
8
7
0
1
129 : 56
14
2
Velká n.V.
8
6
0
2
134 : 76
12
3
Hodonín
8
4
0
4
82 : 107
8
4
Zlín "B"
8
3
0
5
72 : 90
6
5
Kunovice
8
0
0
8
59 : 147
0
Tabulka střelců
Alžběta Klimešová
HK Veselí n.M.
48
Kateřina Klimešová
HK Veselí n.M.
30
Hana Lapšanská
SKH Velká n.V.
28
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Klimešová
HK Veselí n.M.
4
Kateřina Trýsková
SKH Velká n.V.
3
Michaela Plachá
HC Zlín B
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Čižková
SHK Kunovice
6
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
4
Eliška Bučková
HK Hodonín
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.