Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Miroslav Zacpal
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1970
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.1.2015
Koučovaná utkání
Jihomoravská liga st. dorostenců
26.5. 13:10
LC054
Kostelec n.H. - D. Cerekev
23 : 11
26.5. 10:30
LC052
HK Ivančice - Kostelec n.H.
17 : 24
Středomoravská liga muži
9.6. 11:00
OA166
Zlín B - Kostelec B
40 : 27
3.6. 10:30
OA157
Senice - Kostelec B
37 : 18
27.5. 10:30
OA153
Uničov B - Kostelec B
35 : 16
20.5. 10:30
OA142
Kostelec B - Uničov A
24 : 30
5.5. 10:30
OA127
Kostelec B - SK Velká Bystřice B
27 : 35
1.5. 10:30
OA172
Kostelec B - Luhačovice
30 : 22
29.4. 10:30
OA126
Kostelec B - Bystřice "B"
31 : 28
22.4. 10:30
OA114
Dřevohostice - Kostelec B
21 : 11
15.4. 10:30
OA111
Kostelec B - Droždín
29 : 37
31.3. 16:00
OA101
Žeravice - Kostelec B
22 : 23
24.3. 10:30
OA096
Kostelec B - U.Hradiště
26 : 18
5.11. 10:30
OA062
Kostelec B - Uničov B
19 : 24
SL mladší žáci - skupina II.
26.5. 09:00
OV026
Kostelec na Hané - UP HSC Olomouc
8 : 9
12.5. 09:00
OV019
Kostelec na Hané - Žeravice
11 : 15
5.5. 09:00
OV018
Kostelec na Hané - Zlín "B"
7 : 12
29.4. 09:00
OV014
Kostelec na Hané - Bystřice pod Hostýnem
8 : 15
15.4. 09:00
OV009
Kostelec na Hané - Luhačovice
14 : 20
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.