Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jiří Hanus
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1970
Typ licence
Licence B
Platnost licence
3.9.2012
Koučovaná utkání
1.liga mužů
20.5. 13:00
AB132
Louny - Košutka
31 : 27
12.5. 17:00
AB122
Dvůr Králové - Louny
30 : 27
5.5. 13:00
AB119
Louny - Jičín "B"
29 : 25
29.4. 10:30
AB111
Bystřice p.H. - Louny
32 : 25
21.4. 13:00
AB106
Louny - Karviná B
33 : 25
15.4. 10:30
AB100
Šumperk - Louny
30 : 32
24.3. 13:00
AB093
Louny - Náchod
35 : 32
17.3. 17:00
AB089
Litovel - Louny
31 : 30
10.3. 13:00
AB080
Louny - Chodov
29 : 22
3.3. 15:00
AB078
Zlín - Louny
40 : 29
25.2. 15:30
AB067
V. Bystřice - Louny
34 : 28
10.12. 15:00
AB066
Košutka - Louny
27 : 28
3.12. 13:00
AB056
Louny - Dvůr Králové
28 : 21
27.11. 15:00
AB053
Jičín "B" - Louny
33 : 19
19.11. 13:00
AB045
Louny - Bystřice p.H.
32 : 31
13.11. 13:00
AB040
Karviná B - Louny
27 : 30
29.10. 13:00
AB034
Louny - Šumperk
30 : 30
22.10. 17:30
AB027
Náchod - Louny
32 : 15
15.10. 13:00
AB023
Louny - Litovel
33 : 30
9.10. 17:00
AB014
Chodov - Louny
28 : 24
1.10. 13:00
AB012
Louny - Zlín
38 : 28
25.9. 13:00
AB001
Louny - V. Bystřice
30 : 27
Český pohár mužů
28.9. 17:00
AN060
Louny - Lovosice
21 : 39
18.9. 15:00
AN038
Liberec - Louny
21 : 28
2.liga žen Č
13.5. 17:00
AS131
Most B - Slavoj Tachov
19 : 30
31.3. 15:00
AS101
J.Hradec B - Most B
20 : 18
11.3. 17:00
AS090
Kobylisy B - Most B
31 : 25
Severočeská soutěž - MLŽky
15.10. 13:15
MD-253/6
Spartak UL - DHK Most
10 : 1
15.10. 11:25
MD-253/4
DHK Most - Lovosice
4 : 8
15.10. 10:40
MD-253/3
Spartak UL - DHK Most
12 : 7
Další
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.