Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Hana Kolářová
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1968
Typ licence
Licence B
Platnost licence
7.4.2014
Koučovaná utkání
SL mladší žačky - skupina II.
2.6. 10:00
OZ030
Kunovice - Zlín C
2 : 16
26.5. 00:00
OZ026
Zlín "B" - Kunovice
14 : 7
26.5. 00:00
OZ025
Zlín C - Žeravice
11 : 2
13.5. 12:45
OZ019
Zlín "B" - Žeravice
24 : 7
6.5. 09:00
OZ017
Zlín C - Litovel
14 : 7
6.5. 08:00
OZ018
Zlín "B" - Otrokovice
19 : 15
28.4. 10:15
OZ014
Zlín "B" - Litovel
16 : 3
21.4. 11:15
OZ011
Kunovice - Zlín "B"
6 : 23
14.4. 00:00
OZ009
Zlín "B" - Zlín C
13 : 10
1.4. 09:00
OZ005
Zlín C - Otrokovice
9 : 11
31.3. 11:30
OZ004
Žeravice - Zlín "B"
6 : 20
29.3. 16:30
OZ002
Litovel - Zlín C
8 : 15
20.3. 18:00
OZ003
Otrokovice - Zlín "B"
15 : 8
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
17.9. 10:00
OE006
Veselí n.M. - Zlín "B"
13 : 13
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
5.11. 09:00
OK027
Velká n.V. - Zlín "B"
17 : 4
29.10. 11:00
OK022
Hodonín - Zlín "B"
12 : 3
22.10. 00:00
OK021
Zlín "B" - Veselí n.M.
4 : 16
15.10. 11:15
OK017
Kunovice - Zlín "B"
6 : 14
24.9. 16:30
OK012
Zlín "B" - Velká n.V.
11 : 15
24.9. 10:00
OK007
Zlín "B" - Hodonín
20 : 6
17.9. 09:00
OK006
Veselí n.M. - Zlín "B"
10 : 4
10.9. 00:00
OK002
Zlín "B" - Kunovice
12 : 8
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zora Olomouc - Litovel
30 : 0
video
online
V. Bystřice - Zlín "A"
11 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
8
8
0
0
137 : 46
16
2
Zora Olomouc
8
6
0
2
128 : 60
12
3
V. Bystřice
8
3
1
4
88 : 87
7
4
Otrokovice
8
2
1
5
80 : 98
5
5
Litovel
8
0
0
8
9 : 151
0
Tabulka střelců
Kristýna Očenášková
DHK Zora Olomouc
36
Klára Vojáčková
TJ Jiskra Otrokovice
35
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice
7
Michaela Vachutková
SK Velká Bystřice
4
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Julie Rožková
DHK Litovel
10
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc
8
Kristýna Očenášková
DHK Zora Olomouc
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.