Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Petr Klobouček
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
12.2.2013
Koučovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
27.11. 14:00
AI049
Rožnov p/R - V. Bystřice
23 : 23
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 13:30
AL127
V. Bystřice - Sokol Telnice
26 : 34
5.5. 13:30
AL115
V. Bystřice - Rožnov
21 : 32
29.4. 15:00
AL109
Maloměřice - V. Bystřice
25 : 28
21.4. 13:30
AL103
V. Bystřice - Velké Meziříčí
15 : 36
15.4. 13:30
AL097
DTJ Polanka - V. Bystřice
30 : 25
24.3. 13:30
AL091
V. Bystřice - Prostějov
23 : 36
17.3. 15:00
AL085
Brno - V. Bystřice
31 : 17
10.3. 13:30
AL079
V. Bystřice - Zlín
18 : 35
3.3. 15:00
AL073
HK Ivančice - V. Bystřice
42 : 12
25.2. 13:30
AL067
V. Bystřice - Napajedla
17 : 28
11.12. 15:00
AL061
Sokol Telnice - V. Bystřice
34 : 32
3.12. 13:00
AL055
V. Bystřice - STM Olomouc
20 : 28
27.11. 16:00
AL049
Rožnov - V. Bystřice
48 : 26
19.11. 14:00
AL043
V. Bystřice - Maloměřice
27 : 28
12.11. 13:00
AL037
Velké Meziříčí - V. Bystřice
38 : 22
29.10. 13:00
AL031
V. Bystřice - DTJ Polanka
13 : 33
23.10. 13:00
AL025
Prostějov - V. Bystřice
46 : 30
15.10. 13:00
AL019
V. Bystřice - Brno
15 : 40
9.10. 13:00
AL013
Zlín - V. Bystřice
37 : 18
1.10. 13:00
AL007
V. Bystřice - HK Ivančice
32 : 41
25.9. 14:30
AL001
Napajedla - V. Bystřice
21 : 25
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Kunovice
10 : 0 k.
video
online
Zlín "B" - Zora Olomouc
14 : 22
video
online
SKH Velká n.V. - Hodonín
12 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
9
0
1
280 : 142
18
2
Veselí n.M.
10
8
1
1
236 : 114
17
3
Zlín "B"
10
6
1
3
182 : 113
13
4
Hodonín
10
4
0
6
173 : 188
8
5
Kunovice
10
2
0
8
105 : 208
4
6
SKH Velká n.V.
10
0
0
10
94 : 305
0
Tabulka střelců
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
69
Natálie Durčáková
DHK Zora Olomouc
69
Gabriela Grygarová
DHK Zora Olomouc
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
16
Gabriela Grygarová
DHK Zora Olomouc
7
Karolína Šaňková
HK Hodonín
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Kummerová
DHK Zora Olomouc
18
Kristýna Koudelíková
SHK Kunovice
16
Kristýna Grebeníčková
SHK Kunovice
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.