Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jaroslav Pochopin
Mateřský klub
Házená Uničov
Rok narození
1957
Typ licence
Licence B
Platnost licence
1.7.2013
Koučovaná utkání
Středomoravská liga muži
10.6. 10:30
OA168
Uničov B - Uničov A
21 : 29
3.6. 10:30
OA155
Uničov A - SK Velká Bystřice B
30 : 28
2.6. 16:00
OA104
Luhačovice - Uničov B
23 : 27
20.5. 10:30
OA142
Kostelec B - Uničov A
24 : 30
13.5. 10:30
OA139
Uničov A - Bystřice "B"
30 : 17
8.5. 16:30
OA181
Zlín B - Uničov A
25 : 31
6.5. 10:30
OA129
Dřevohostice - Uničov A
22 : 21
29.4. 10:30
OA124
Uničov A - Droždín
20 : 18
21.4. 16:00
OA116
Žeravice - Uničov A
17 : 25
15.4. 10:30
OA109
Uničov A - U.Hradiště
23 : 14
31.3. 11:30
OA103
Tatran Litovel B - Uničov A
18 : 24
25.3. 13:00
OA094
Luhačovice - Uničov A
25 : 26
13.11. 14:00
OA064
SK Velká Bystřice B - Uničov A
28 : 26
30.10. 10:30
OA051
Uničov A - Kostelec B
29 : 23
28.10. 10:30
OA090
Uničov A - Zlín B
20 : 29
23.10. 12:30
OA048
Bystřice "B" - Uničov A
29 : 24
16.10. 10:30
OA038
Uničov A - Dřevohostice
29 : 15
8.10. 15:00
OA033
Droždín - Uničov A
24 : 30
2.10. 10:30
OA025
Uničov A - Žeravice
28 : 11
28.9. 10:30
OA079
Senice - Uničov A
26 : 32
24.9. 16:00
OA018
U.Hradiště - Uničov A
25 : 31
18.9. 10:30
OA012
Uničov A - Tatran Litovel B
34 : 27
11.9. 10:30
OA003
Uničov A - Luhačovice
33 : 11
4.9. 10:30
OA077
Uničov A - Uničov B
17 : 21
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Žeravice - Zlín "B"
20 : 13
video
online
UP HSC Olomouc - Luhačovice
17 : 22
video
online
Bystřice pod Hostýnem - Kostelec na Hané
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Luhačovice
10
9
0
1
230 : 167
18
2
Žeravice
10
8
1
1
170 : 122
17
3
UP HSC Olomouc
10
4
1
5
150 : 167
9
4
Bystřice pod Hostýnem
10
4
0
6
146 : 141
8
5
Zlín "B"
10
4
0
6
126 : 149
6
6
Kostelec na Hané
10
0
0
10
85 : 161
0
Tabulka střelců
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
99
Radek Hromada
SK Žeravice
70
Hynek Kaňa
TJ Bystřice pod Hostýnem
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžběta Homolová
UP HSC Olomouc
12
Hynek Kaňa
TJ Bystřice pod Hostýnem
11
Michal Nevrla
Sokol Kostelec na Hané
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kučera
SK Žeravice
22
David Vítek
TJ Sokol Luhačovice
14
David Lefan
HC Zlín B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.