Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Michaela Fabíková
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.7.2014
Koučovaná utkání
1.liga mužů
28.4. 17:00
AB109
Dvůr Králové - V. Bystřice
20 : 24
4.3. 17:00
AB073
Karviná B - V. Bystřice
32 : 27
26.11. 17:30
AB049
Náchod - V. Bystřice
37 : 25
9.10. 11:00
AB013
Zlín - V. Bystřice
26 : 21
1.10. 17:00
AB007
V. Bystřice - Karviná B
27 : 23
2.liga starších dorostenců M
19.5. 15:30
AI127
V. Bystřice - Vsetín
39 : 20
12.5. 14:00
AI121
Olomouc - V. Bystřice
31 : 35
5.5. 15:30
AI115
V. Bystřice - Rožnov p/R
22 : 30
29.4. 13:00
AI109
Maloměřice - V. Bystřice
26 : 33
21.4. 15:30
AI103
V. Bystřice - Litovel
26 : 24
15.4. 15:15
AI097
Polanka - V. Bystřice
33 : 24
24.3. 15:30
AI091
V. Bystřice - Prostějov
41 : 29
18.3. 14:00
AI085
SK Kuřim - V. Bystřice
18 : 32
10.3. 15:30
AI079
V. Bystřice - Hranice
30 : 37
1.3. 18:15
AI073
Přerov - V. Bystřice
22 : 30
10.12. 16:00
AI061
Vsetín - V. Bystřice
37 : 37
3.12. 15:00
AI055
V. Bystřice - Olomouc
26 : 25
19.11. 16:00
AI043
V. Bystřice - Maloměřice
32 : 26
12.11. 15:00
AI037
Litovel - V. Bystřice
25 : 28
29.10. 15:00
AI031
V. Bystřice - Polanka
27 : 24
23.10. 17:00
AI025
Prostějov - V. Bystřice
31 : 32
15.10. 15:00
AI019
V. Bystřice - SK Kuřim
40 : 10
8.10. 09:30
AI013
Hranice - V. Bystřice
41 : 33
1.10. 15:00
AI007
V. Bystřice - Přerov
27 : 28
Středomoravská liga muži
10.6. 14:00
OA162
SK Velká Bystřice B - Žeravice
30 : 22
3.6. 10:30
OA155
Uničov A - SK Velká Bystřice B
30 : 28
27.5. 14:00
OA148
SK Velká Bystřice B - U.Hradiště
40 : 25
13.5. 14:00
OA134
SK Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
38 : 26
8.5. 14:00
OA176
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
5.5. 10:30
OA127
Kostelec B - SK Velká Bystřice B
27 : 35
Další
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zora Olomouc - Litovel
30 : 0
video
online
V. Bystřice - Zlín "A"
11 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
8
8
0
0
137 : 46
16
2
Zora Olomouc
8
6
0
2
128 : 60
12
3
V. Bystřice
8
3
1
4
88 : 87
7
4
Otrokovice
8
2
1
5
80 : 98
5
5
Litovel
8
0
0
8
9 : 151
0
Tabulka střelců
Kristýna Očenášková
DHK Zora Olomouc
36
Klára Vojáčková
TJ Jiskra Otrokovice
35
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice
7
Michaela Vachutková
SK Velká Bystřice
4
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Julie Rožková
DHK Litovel
10
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc
8
Kristýna Očenášková
DHK Zora Olomouc
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.