Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Michaela Fabíková
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.7.2014
Koučovaná utkání
1.liga mužů
28.4. 17:00
AB109
Dvůr Králové - V. Bystřice
20 : 24
4.3. 17:00
AB073
Karviná B - V. Bystřice
32 : 27
26.11. 17:30
AB049
Náchod - V. Bystřice
37 : 25
9.10. 11:00
AB013
Zlín - V. Bystřice
26 : 21
1.10. 17:00
AB007
V. Bystřice - Karviná B
27 : 23
2.liga starších dorostenců M
19.5. 15:30
AI127
V. Bystřice - Vsetín
39 : 20
12.5. 14:00
AI121
Olomouc - V. Bystřice
31 : 35
5.5. 15:30
AI115
V. Bystřice - Rožnov p/R
22 : 30
29.4. 13:00
AI109
Maloměřice - V. Bystřice
26 : 33
21.4. 15:30
AI103
V. Bystřice - Litovel
26 : 24
15.4. 15:15
AI097
Polanka - V. Bystřice
33 : 24
24.3. 15:30
AI091
V. Bystřice - Prostějov
41 : 29
18.3. 14:00
AI085
SK Kuřim - V. Bystřice
18 : 32
10.3. 15:30
AI079
V. Bystřice - Hranice
30 : 37
1.3. 18:15
AI073
Přerov - V. Bystřice
22 : 30
10.12. 16:00
AI061
Vsetín - V. Bystřice
37 : 37
3.12. 15:00
AI055
V. Bystřice - Olomouc
26 : 25
19.11. 16:00
AI043
V. Bystřice - Maloměřice
32 : 26
12.11. 15:00
AI037
Litovel - V. Bystřice
25 : 28
29.10. 15:00
AI031
V. Bystřice - Polanka
27 : 24
23.10. 17:00
AI025
Prostějov - V. Bystřice
31 : 32
15.10. 15:00
AI019
V. Bystřice - SK Kuřim
40 : 10
8.10. 09:30
AI013
Hranice - V. Bystřice
41 : 33
1.10. 15:00
AI007
V. Bystřice - Přerov
27 : 28
Středomoravská liga muži
10.6. 14:00
OA162
SK Velká Bystřice B - Žeravice
30 : 22
3.6. 10:30
OA155
Uničov A - SK Velká Bystřice B
30 : 28
27.5. 14:00
OA148
SK Velká Bystřice B - U.Hradiště
40 : 25
13.5. 14:00
OA134
SK Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
38 : 26
8.5. 14:00
OA176
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
5.5. 10:30
OA127
Kostelec B - SK Velká Bystřice B
27 : 35
Další
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Holečkova - DHK Litovel
35 : 2
video
online
DHK Uherské Hradiště - Zlín "A"
22 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Uherské Hradiště
8
6
1
1
214 : 126
13
2
Zlín "A"
8
6
1
1
214 : 142
13
3
Holečkova
8
4
1
3
183 : 146
9
4
Žeravice
8
2
1
5
188 : 178
5
5
DHK Litovel
8
0
0
8
83 : 290
0
Tabulka střelců
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
82
Magda Kašpárková
SK Žeravice
72
Karolína Žáčková
DHK Zora - Holečkova
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora - Holečkova
17
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
16
Veronika Holčíková
HC Zlín
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Oravcová
SK Žeravice
14
Magda Kašpárková
SK Žeravice
14
Voktorie Zavadilová
DHK Litovel
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.