Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jan Střítežský
Mateřský klub
HK Královo Pole
Rok narození
1982
Typ licence
Licence B
Platnost licence
3.3.2014
Koučovaná utkání
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 13:00
AL129
Velké Meziříčí - Brno
33 : 44
6.5. 12:00
AL118
Zlín - Brno
24 : 34
28.4. 15:00
AL111
Brno - Napajedla
41 : 12
22.4. 09:00
AL107
STM Olomouc - Brno
30 : 36
25.3. 13:30
AL096
DTJ Polanka - Brno
27 : 25
17.3. 15:00
AL085
Brno - V. Bystřice
31 : 17
10.3. 14:00
AL084
Brno - HK Ivančice
40 : 36
4.3. 15:00
AL074
Sokol Telnice - Brno
25 : 36
25.2. 15:00
AL071
Brno - Rožnov
34 : 34
10.12. 15:00
AL063
Brno - Velké Meziříčí
39 : 21
19.11. 15:00
AL045
Napajedla - Brno
18 : 41
15.10. 13:00
AL019
V. Bystřice - Brno
15 : 40
1.10. 15:00
AL008
Brno - Sokol Telnice
31 : 25
Jihomoravská liga mužů
1.6. 18:45
LA063
Brno B - Brno IV
32 : 22
26.5. 11:00
LA059
Juliánov - Brno B
28 : 22
20.5. 17:00
LA068
Bohunice B - Brno B
13 : 27
13.11. 18:30
LA032
Brno B - Nové Bránice
34 : 27
29.10. 17:00
LA029
D. Cerekev - Brno B
26 : 20
21.10. 18:45
LA023
Brno B - Bohunice B
31 : 29
16.10. 15:00
LA018
Brno IV - Brno B
21 : 29
9.10. 18:00
LA014
Brno B - Juliánov
32 : 20
2.10. 14:00
LA007
SK Kuřim B - Brno B
28 : 32
25.9. 18:00
LA005
Brno B - HK Ivančice B
31 : 28
18.9. 17:00
LA040
Tišnov - Brno B
29 : 32
11.9. 17:00
LA041
Brno B - Újezd u Brna
37 : 26
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.