Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
František Laštovička
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
30.3.2014
Koučovaná utkání
2.liga mužů JM
19.5. 17:00
AE128
H.Brod - Ivančice
32 : 28
13.5. 17:00
AE126
Telnice - H.Brod
25 : 27
6.5. 16:00
AE115
Sokolnice - H.Brod
27 : 23
21.4. 15:00
AE104
Prostějov - H.Brod
36 : 26
15.4. 15:00
AE101
H.Brod - Hustopeče
20 : 37
25.3. 15:00
AE093
Bohunice - H.Brod
31 : 28
17.3. 17:00
AE088
H.Brod - N.Veselí
29 : 32
11.3. 13:00
AE082
Maloměřice - H.Brod
29 : 27
3.3. 17:00
AE075
H.Brod - Kostelec n.H.
29 : 35
26.2. 16:00
AE071
SK Kuřim - H.Brod
23 : 27
10.12. 18:45
AE062
Ivančice - H.Brod
29 : 26
3.12. 17:00
AE060
H.Brod - Telnice
32 : 28
26.11. 17:00
AE049
H.Brod - Sokolnice
36 : 30
19.11. 15:00
AE048
V. Meziříčí - H.Brod
30 : 25
13.11. 17:00
AE038
H.Brod - Prostějov
26 : 29
30.10. 10:30
AE035
Hustopeče - H.Brod
34 : 26
23.10. 17:00
AE027
H.Brod - Bohunice
34 : 27
16.10. 16:30
AE022
N.Veselí - H.Brod
38 : 25
9.10. 17:00
AE016
H.Brod - Maloměřice
28 : 26
2.10. 15:00
AE009
Kostelec n.H. - H.Brod
25 : 21
25.9. 17:00
AE005
H.Brod - SK Kuřim
29 : 26
Český pohár mužů
2.9. 18:30
AN015
Ledeč n.S. - H.Brod
28 : 24
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
V. Bystřice - Házená Uničov
28 : 22
video
online
STM Olomouc - Napajedla
24 : 7
video
online
Zlín "A" - Prostějov
30 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
10
10
0
0
267 : 160
20
2
Zlín "A"
10
7
1
2
215 : 147
15
3
Házená Uničov
10
5
1
4
192 : 169
11
4
STM Olomouc
10
3
0
7
156 : 210
6
5
Napajedla
10
3
0
7
132 : 194
6
6
Prostějov
10
1
0
9
133 : 215
2
Tabulka střelců
Tomáš Kršek
Házená Uničov
76
Tomáš Spurný
SK Velká Bystřice
71
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Krajča
HC Zlín "A"
8
Jiří Běhálek
SK Velká Bystřice
8
Tomáš Kršek
Házená Uničov
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Havel
Sokol II.Prostějov
10
Jakub Vaverka
TJ STM Olomouc
8
Dominik Tkadleček
SK Velká Bystřice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.