Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Miroslav Frank
Mateřský klub
Sokol HC Přerov
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.8.2013
Koučovaná utkání
Extraliga
23.5. 18:00
AA160
Přerov - Karviná
29 : 30
18.5. 18:00
AA157
Lovosice - Přerov
31 : 27
13.5. 17:00
AA154
Přerov - Zubří
19 : 28
7.5. 19:00
AA151
Jičín - Přerov
25 : 21
6.5. 16:30
AA148
Přerov - Dukla
24 : 29
27.4. 17:00
AA142
Přerov - Lovosice
24 : 32
22.4. 18:00
AA139
Zubří - Přerov
26 : 19
18.4. 19:00
AA136
Přerov - Jičín
28 : 39
14.4. 16:30
AA133
Dukla - Přerov
36 : 22
25.3. 17:00
AA129
Frýdek-Místek - Přerov
35 : 24
18.3. 10:30
AA124
Přerov - Jičín
31 : 29
10.3. 11:00
AA118
Třeboň - Přerov
27 : 38
2.3. 18:30
AA111
Přerov - Kopřivnice
34 : 29
26.2. 17:00
AA107
Zubří - Přerov
41 : 20
19.2. 10:30
AA098
Přerov - Hranice
27 : 25
11.2. 16:30
AA096
Dukla - Přerov
29 : 17
8.2. 18:00
AA085
Přerov - Brno
35 : 29
15.12. 18:00
AA084
Přerov - Karviná
31 : 38
11.12. 10:30
AA074
Plzeň - Přerov
28 : 32
4.12. 16:00
AA071
Přerov - Lovosice
24 : 33
27.11. 10:30
AA063
Přerov - Frýdek-Místek
40 : 30
19.11. 18:00
AA058
Jičín - Přerov
45 : 30
13.11. 10:30
AA052
Přerov - Třeboň
29 : 22
29.10. 18:30
AA045
Kopřivnice - Přerov
27 : 34
23.10. 10:30
AA041
Přerov - Zubří
30 : 30
16.10. 10:30
AA032
Hranice - Přerov
28 : 36
5.10. 18:30
AA030
Přerov - Dukla
28 : 33
1.10. 17:00
AA019
Brno - Přerov
23 : 27
24.9. 18:00
AA018
Karviná - Přerov
35 : 26
18.9. 10:30
AA008
Přerov - Plzeň
21 : 22
Další
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Žeravice - Zlín "B"
20 : 13
video
online
UP HSC Olomouc - Luhačovice
17 : 22
video
online
Bystřice pod Hostýnem - Kostelec na Hané
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Luhačovice
10
9
0
1
230 : 167
18
2
Žeravice
10
8
1
1
170 : 122
17
3
UP HSC Olomouc
10
4
1
5
150 : 167
9
4
Bystřice pod Hostýnem
10
4
0
6
146 : 141
8
5
Zlín "B"
10
4
0
6
126 : 149
6
6
Kostelec na Hané
10
0
0
10
85 : 161
0
Tabulka střelců
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
99
Radek Hromada
SK Žeravice
70
Hynek Kaňa
TJ Bystřice pod Hostýnem
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžběta Homolová
UP HSC Olomouc
12
Hynek Kaňa
TJ Bystřice pod Hostýnem
11
Michal Nevrla
Sokol Kostelec na Hané
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kučera
SK Žeravice
22
David Vítek
TJ Sokol Luhačovice
14
David Lefan
HC Zlín B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.