Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Miroslav Frank
Mateřský klub
Sokol HC Přerov
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.8.2013
Koučovaná utkání
Extraliga
23.5. 18:00
AA160
Přerov - Karviná
29 : 30
18.5. 18:00
AA157
Lovosice - Přerov
31 : 27
13.5. 17:00
AA154
Přerov - Zubří
19 : 28
7.5. 19:00
AA151
Jičín - Přerov
25 : 21
6.5. 16:30
AA148
Přerov - Dukla
24 : 29
27.4. 17:00
AA142
Přerov - Lovosice
24 : 32
22.4. 18:00
AA139
Zubří - Přerov
26 : 19
18.4. 19:00
AA136
Přerov - Jičín
28 : 39
14.4. 16:30
AA133
Dukla - Přerov
36 : 22
25.3. 17:00
AA129
Frýdek-Místek - Přerov
35 : 24
18.3. 10:30
AA124
Přerov - Jičín
31 : 29
10.3. 11:00
AA118
Třeboň - Přerov
27 : 38
2.3. 18:30
AA111
Přerov - Kopřivnice
34 : 29
26.2. 17:00
AA107
Zubří - Přerov
41 : 20
19.2. 10:30
AA098
Přerov - Hranice
27 : 25
11.2. 16:30
AA096
Dukla - Přerov
29 : 17
8.2. 18:00
AA085
Přerov - Brno
35 : 29
15.12. 18:00
AA084
Přerov - Karviná
31 : 38
11.12. 10:30
AA074
Plzeň - Přerov
28 : 32
4.12. 16:00
AA071
Přerov - Lovosice
24 : 33
27.11. 10:30
AA063
Přerov - Frýdek-Místek
40 : 30
19.11. 18:00
AA058
Jičín - Přerov
45 : 30
13.11. 10:30
AA052
Přerov - Třeboň
29 : 22
29.10. 18:30
AA045
Kopřivnice - Přerov
27 : 34
23.10. 10:30
AA041
Přerov - Zubří
30 : 30
16.10. 10:30
AA032
Hranice - Přerov
28 : 36
5.10. 18:30
AA030
Přerov - Dukla
28 : 33
1.10. 17:00
AA019
Brno - Přerov
23 : 27
24.9. 18:00
AA018
Karviná - Přerov
35 : 26
18.9. 10:30
AA008
Přerov - Plzeň
21 : 22
Další
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Holečkova - DHK Litovel
35 : 2
video
online
DHK Uherské Hradiště - Zlín "A"
22 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Uherské Hradiště
8
6
1
1
214 : 126
13
2
Zlín "A"
8
6
1
1
214 : 142
13
3
Holečkova
8
4
1
3
183 : 146
9
4
Žeravice
8
2
1
5
188 : 178
5
5
DHK Litovel
8
0
0
8
83 : 290
0
Tabulka střelců
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
82
Magda Kašpárková
SK Žeravice
72
Karolína Žáčková
DHK Zora - Holečkova
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora - Holečkova
17
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
16
Veronika Holčíková
HC Zlín
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Oravcová
SK Žeravice
14
Magda Kašpárková
SK Žeravice
14
Voktorie Zavadilová
DHK Litovel
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.