Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Tomáš Černíček
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Rok narození
1959
Typ licence
Licence B
Platnost licence
2.8.2014
Koučovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
13.5. 14:00
AI124
SK Kuřim - Prostějov
19 : 36
24.3. 15:30
AI091
V. Bystřice - Prostějov
41 : 29
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 17:00
AL130
Prostějov - DTJ Polanka
32 : 33
12.5. 17:30
AL124
Brno - Prostějov
47 : 27
5.5. 17:00
AL117
Prostějov - HK Ivančice
29 : 27
29.4. 15:00
AL113
Sokol Telnice - Prostějov
41 : 37
21.4. 17:00
AL104
Prostějov - Rožnov
42 : 45
14.4. 13:00
AL102
Velké Meziříčí - Prostějov
40 : 27
24.3. 13:30
AL091
V. Bystřice - Prostějov
23 : 36
17.3. 17:00
AL090
Prostějov - Zlín
42 : 39
11.3. 08:45
AL080
Napajedla - Prostějov
30 : 25
3.3. 17:00
AL077
Prostějov - STM Olomouc
30 : 39
26.2. 13:00
AL069
Maloměřice - Prostějov
26 : 38
11.12. 13:30
AL064
DTJ Polanka - Prostějov
34 : 28
3.12. 17:00
AL058
Prostějov - Brno
34 : 42
26.11. 15:00
AL051
HK Ivančice - Prostějov
54 : 26
19.11. 17:00
AL047
Prostějov - Sokol Telnice
51 : 29
12.11. 13:30
AL038
Rožnov - Prostějov
59 : 23
29.10. 17:00
AL036
Prostějov - Velké Meziříčí
33 : 28
23.10. 13:00
AL025
Prostějov - V. Bystřice
46 : 30
16.10. 13:00
AL024
Zlín - Prostějov
32 : 34
9.10. 15:00
AL014
Prostějov - Napajedla
27 : 17
1.10. 14:00
AL011
STM Olomouc - Prostějov
29 : 36
25.9. 17:00
AL003
Prostějov - Maloměřice
33 : 25
SL starší žáci - skupina II.
12.5. 10:30
ON019
Sokol II.Prostějov - Sokol HC Přerov
20 : 11
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.